Lidé, se kterými se nejčastěji setkáváte

Andrea Facková

Andrea Facková

Front Office Manager

Andrea  pôsobí v NetDirecte od roku 2007. Najskôr pracovala ako testérka, neskôr školila klientov ShopCentrikFastCentrik OPEN v práci s administráciou. Teraz pracuje ako vedúca servisného oddelenia  a riadi tím šikovných programátorov.

Andrea sa nedávno s rodinou presťahovala do domu za mesto a jej najväčšou záľubou je starostlivosť o rodinu, psíka a záhradu, kde veľmi rada relaxuje na slniečku a čerpá tak silu do ďalšieho pracovného dňa.  Voľný čas si kráti jazdou na bicykli, in-line korčuliach  alebo turistikou.

Dagmar Pavelková

Dagmar Pavelková

Office manager

Dáša, nazývaná tiež žaba na prameni, sa stará o správne nakladanie s peniažkami spoločnosti. Najradšej si prezerá weby www.rb.czwww.tatrabanka.sk.

Najmilším Dášiným koníčkom sú jej kocúrikovia a vo voľnom čase rada aj športuje a cestuje

David Vychytil

David Vychytil

Managing Director

David pred príchodom do NetDirectu pracoval 3 roky pre Aukro, ktoré tiež patrí do skupiny Allegro Group CZ. V novej funkcii využíva svoje skúsenosti získané jednak v Aukre a jednak v ďalších spoločnostiach a projektoch, kde zastával manažérske posty (napr. Mitas, ELKO EP, CEE WOOD či Aakon Capital).

David rád športuje - jazdí na bicykli, in-linoch a od mladosti hrá aktívne tenis. Jeho cestovateľským snom je navštíviť Austráliu.

Marek Krška

Marek Krška

Sales and Marketing Manager

Marek nastúpil do NetDirectu v roku 2011. Najskôr pôsobil na pozícii produktového manažéra, neskôr sa stal vedúcim marketingového oddelenia. S e-marketingom a e-shop systémami má viac ako šesťročné skúsenosti.

Mimo práce sa zaujíma o GTD metódu a nové trendy v oblasti IT. Marek si rád zahrá badminton, alebo si prečíta nejakú zaujímavú knihu – z naposledy  prečítaných napríklad Reštart, Štvorhodinové telo či Sústredenie. Je tiež vášnivým užívateľom Apple produktov.

Michal Rogozný

Michal Rogozný

SW Development Manager

Hoci Michal vyštudoval na VUT v Brne odbor Jadrová energetika, osud ho v roku 2004 zavial až do našej spoločnosti, kde je zodpovedný za rozvoj jedného z hlavných produktov NetDirect, a síce e-shop systému FastCentrik.

Michal vo svojom voľnom čase rád pleje záhradku a sadí kvietky, majstruje, číta a venuje sa svojej rodine.

Václav Vojtovič

Václav Vojtovič

Account Manager

Vašek jedná o obchodných prípadoch až do fázy podpisu zmluvy a zodpovedá za zverený projekt po celý čas jeho realizácie. Jeho silnými stránkami sú prezentačné zručnosti a zmysel pre komunikáciu, pre ktorú si ho klienti veľmi obľúbili.

Vašek vo svojom voľnom čase navštevuje posilňovňu a je milovníkom športových motoriek, na ktorých sa rád preháňa.

Zdeněk Jandík

Zdeněk Jandík

IT Manager

Zdeněk pôsobí v NetDirecte ako technický riaditeľ. Vo firme má na starosti stanovenie strategických technologických vízií, formuláciu systémových požiadaviek organizácie či klientov (SW, HW, štruktúra IT), analyzuje vývoj a nové trendy v oblasti IT.
Denne teda rieši technické, ale i netechnické požiadavky. Často sa s ním môžete stretnúť v aplikácii HelpDesk, pretože práce administrátora sa len tak ľahko nevzdal. :-)

Svoj voľný čas venuje rodine.

O nás

Najradšej víťazíme u vás zákazníkov. Potešia nás ale samozrejme aj víťazstvá v súťažiach, kde svoje sily meriame s konkurenciou. Sme pyšní najmä na veľké americké víťazstvá, ktoré naša …

Certifikácie sú dôkazom kvalifikácie. Pre vás zákazníkov predstavujú výhodu. Môžete vďaka nim ľahko odlíšiť kvalitných od menej kvalitných dodávateľov aplikácií, či už ide o e-shopy alebo www str…

Pri tvorbe internetových obchodov i www stránok využívame najnovšie technológie spoločnosti Microsoft a vieme, prečo to robíme. Vďaka tomu sú naše aplikácie výkonné, bezpečné a ľahko ro…

Internetové obchody našich klientov sú poistené na dvadsať miliónov korún. A aký to pre vás má význam? Či už využívate internetový obchod ShopCentrik alebo FastCentrik, mali by ste vedieť, že sme…

  • NetDirect s.r.o.
  • Bezplatná linka SR: 0800 700 111

  • Bezplatné linky ČR: 800 666 222, 800 666 333