Skúste pre zmenu (ne)konferenciu: Vyhľadávače tovaru 2013

S pozvánkami na konferencie ako by sa roztrhlo vrece. Ale (ne)konferencia je len jedna. Takže neváhajte a príďte do Brna na Vyhľadávače tovaru 2013. Vstupné je dobrovoľné.

Ako vlani, tak aj tento rok sa 6. júna v Brne uskutoční už druhé (ne)konferenčné stretnutie s názvom Vyhľadávače tovaru. Usporiadateľom je agentúra Michala Janíka, ktorá sa zameriava na marketingovú podporu firiem. NetDirect sa stal oficiálnym partnerom tejto akcie.

A rovnako ako vlani sa návštevníci môžu zapojiť do diskusie so zástupcami najznámejších vyhľadávačov. Nečakajte však, že vás privítajú často jednostranné a monotónne prednášky. Naopak. Sami sa totiž môžete prednášajúcich pýtať na veci, ktoré vás naozaj zaujímajú a vzájomne diskutovať. Na akcii sa predstavia zástupcovia z Heureka.cz, Hledejceny.cz, Hyperzboží.cz či Pricemania.sk zo Slovenska. Samozrejme vás čaká aj pán Mergado, ktorý predstaví novinky.

Oproti vlaňajšiemu ročníku by na konci konferencie mala byť zaradená panelová diskusia a tiež pohľad človeka „z druhej strany“. Rolu inzerenta, ktorá bude určite zaujímavá, zastúpi Vlasta Vávrů z Vašečočky.cz.

Viac informácií na: http://www.besteto.cz/vyhledavace-zbozi-2013

Konferencia v skratke:

Termín: štvrtok 6. júna 2013, od 10:00
Miesto: klub Leitnerova, Leitnerova 2, Brno
Cena: vstupné dobrovoľné

PRIHLÁSIŤ SA

*:
*:
 :

Odesláním této registrace uděluje objednavatel (subjekt údajů) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů souhlas s bezplatným zpracováním osobních údajů společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. se sídlem Karolinská 650/1, 186 00 Praha 8, IČ 24725382, zápis v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložka 169090 jako správci v rozsahu výše uvedeného formuláře za účelem zpracování údajů, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o marketingových akcích zahrnujících i telefonické kontaktování a zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků, a to po dobu 10 let od udělení souhlasu. Osobní údaje nebudou předávány jiným subjektům.

Objednavatel (subjekt údajů) bere na vědomí, že má práva dle § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k údajům a právo na jejich opravu, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování povinností a práv správce se může účastník obrátit na správce nebo přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

O nás

Najradšej víťazíme u vás zákazníkov. Potešia nás ale samozrejme aj víťazstvá v súťažiach, kde svoje sily meriame s konkurenciou. Sme pyšní najmä na veľké americké víťazstvá, ktoré naša …

Certifikácie sú dôkazom kvalifikácie. Pre vás zákazníkov predstavujú výhodu. Môžete vďaka nim ľahko odlíšiť kvalitných od menej kvalitných dodávateľov aplikácií, či už ide o e-shopy alebo www str…

Pri tvorbe internetových obchodov i www stránok využívame najnovšie technológie spoločnosti Microsoft a vieme, prečo to robíme. Vďaka tomu sú naše aplikácie výkonné, bezpečné a ľahko ro…

Internetové obchody našich klientov sú poistené na dvadsať miliónov korún. A aký to pre vás má význam? Či už využívate internetový obchod ShopCentrik alebo FastCentrik, mali by ste vedieť, že sme…

  • NetDirect s.r.o.
  • Bezplatná linka SR: 0800 700 111

  • Bezplatné linky ČR: 800 666 222, 800 666 333